Voljerai

Galite būti tikri, kad visos mūsų naudojamos medžiagos voljerui gaminti yra saugios gyvūnams. Mes apgalvojome kiekvieną detalę tam, kad šuo voljere jaustųsi gerai ir patogiai, nekeltų pavojaus sau ir aplinkiniams. Tikras žmogaus ir šeimos draugas vertas patogių ir kokybiškų namų!

Pagrindinis gero voljero reikalavimas – kad voljero dydis atitiktų šuns masę, taip pat, jis turi turėti dvi aklinas sienas, kad šuo turėtų užuovėją ir šešėlį. Taip pat, geriausia, jei voljeras turi stogą. Voljero grindis rekomenduojama pakelti nuo grunto, kad nedrėgtų, nepelytų ir nepūtų mediena ir būtų kur nubėgti šlapimui. O labai praktiški šuns voljerai turi kanalizacijos latakus. Jie montuojami išorinėje voljero pusėje. Kadangi sienos pakeltos nuo grindų, tai voljero priežiūra tampa labai paprasta – visi skysčiai, šiukšlės, ekskrementai bei maisto likučiai, tiesiog sušluojami ar nuplaunami aukštu slėgiu per tarpą į kanalizacinius latakus.

Mes gaminame voljerus tiek mažiems, tiek dideliems šunims: voljerai su siauresniais tarpais tarp elementų profilių, todėl maži šunys negalės išlysti į volejero išorę. Ir voljerai, pagaminti iš stipresnių medžiagų ir turintys papildomus sustiprinimus, todėl jie puikiai tinka dideliems ir stipriems šunims.