Vartai

Vartai, varteliai, kaip ir tvora, ne tik saugo nuo nekviestų svečių bei gyvūnų. Jeigu tiek vartai, tiek varteliai yra suprojektuoti specialistų, pagaminti iš kokybiškų medžiagų, profesionaliai sumontuoti, jie suteikia Jūsų teritorijai nuostabų vaizdą. Kadangi šiuo metu medžiagos, iš kurių gaminami vartai bei varteliai, gali nustebinti savo įvairove, klientui be galo sunku išsirinkti tinkamiausią. Mūsų įmonė Jums siūlo vartus bei vartelius, pagamintus iš cinkuoto metalo, po to nudažyto bet kuria RAL dažų paletės spalva. Iš šiuo būdu apdoroto metalo pagaminti vartai ir varteliai bus atsparūs bet kokioms oro sąlygoms ir tarnaus ne vieną dešimtmetį.

Mes gaminame šių tipų vartelius ir vartus: stumdomus vartus, varstomus vartus.

Taip pat montuojame automatines vartų sistemas, kurios leidžia vartus atidaryti nuotolinio pultelio pagalba.

Į ką reikia atkreipti dėmesį, renkantis vartus

Dažniausiai namų kiemai yra aptveriami tvoromis, todėl yra labai svarbu pasirūpinti ir vartais. Vartai – tai vieta, pro kuria galima įeiti arba įvažiuoti į kiemo vidų, todėl šiuo elementu turi apsirūpinti visi, kurie nori, kad tvora atliktų savo funkciją – atskirtų namų erdvę nuo gatvės ir kaimynų. Tinkamai parinkti vartai taps ne tik funkcionaliu kiemo elementu, tačiau ir savotiškai pagražins bendrą kiemo vaizdą.

Automobilius turinčioms šeimoms yra aktualu ne tik įėjimo vartai, tačiau ir šiek tiek didesni, skirti jų autotransporto priemonei. Jeigu vartais yra rūpinamasi dar nepastačius tvoros – situacija šiek tiek lengvesnė, kadangi viską iš anksto galima aptarti su šį darbą išmanančiais žmonėmis, išsirinkti labiausiai patinkantį derinį bei kompoziciją, tačiau jeigu jūs turite pasistatę tvorą ir norite įsimontuoti vartus – užduotis šiek tiek sudėtingesnė, kadangi jums gali tikti tikrai ne visi variantai. Tokia dažnai pasitaikanti situacija, kai norai „prasilenkia“ su realybe tampa tikra kliūtimi įgyvendinti savo svajonę, todėl tokiais atvejais į pagalbą yra pasitelkiami puikiai savo darbą išmanantys specialistai, kurie geba realizuoti jūsų svajones per itin trumpą laiką ir už patrauklią kainą.

Kaip ir kiekviena gyvenimiška situacija, taip ir šis klausimas reikalauja apsisprendimo, kuris dažnam yra itin sunkus, kadangi vartai šeimininkams turėtų tarnauti ne vienerius metus ir šie jais turėtų likti patenkinti. Tačiau labai dažnai nutinka taip, kad nuolatos tobulėjančios technologijos pasiūlo vartotojams vis naujesnių ir modernesnių variantų, kurių įsigeidžia bet kuris patogumo siekiantis žmogus. Vienas iš geresnes funkcijas atliekančių vartų variantų yra automatizuoti vartai. Šis pasirinkimas džiugina automobilių savininkus, kadangi būtent jų pagalba pastarieji išvengia lietaus ar sniego sukeliamų nemalonių pojūčių bėgant atidaryti ar uždaryti vartus išvažiuojant.

Vartai yra puiki galimybė išsiskirti iš kitų. Jeigu jūsų tvora yra pati paprasčiausia ir visiškai niekuo neišsiskirianti iš kitų tai jūs turite puikią galimybę išsirinkti ekstravagantišką vartų variantą, kuris jūsų namams ir kiemui suteiktų savito žavesio bei puikiai atliktų savo pagrindinę funkciją, tad nebijokite eksperimentuoti!