Tinklinės tvoros

Tinklinė tvora – viena pigiausių iš siūlomų  tvorų, tinkančių tiek nuosavų namų, tiek didelių teritorijų aptvėrimui.  Galite pasirinkti suvirintos vielos bei  pinto tinklo tvorą.
Tinklinės tvoros tinklas gali būti skirtingų išmatavimų. Suvirintos ar pintos cinkuotos vielos tinklas yra padengtas žalios spalvos plastizoliu.

Tinklinės tvoros tvirtinimo detalės

Apvalaus stulpo atramos apkaba

Vielos įtempėjas

Plastikiniai stulpų kamšteliai

Plastikiniai stulpų kamšteliai

Kamšteliai atraminiam stulpui

Parduodamos cinkuotos arba žalios. Galimi apkabų dydžiai: Ø38, Ø48, Ø60.

Parduodami karštai cinkuoti arba žalios spalvos.

Parduodami juodos, žalios arba pilkos spalvos. Galimi kamštelių dydžiai: 40×40, 50×50, 60×40, 60×60, 90×90, 100×100.

Parduodami juodos, žalios arba pilkos spalvos. Galimi kamštelių dydžiai: Ø38, Ø48, Ø60.

Parduodami juodos, žalios arba pilkos spalvos. Galimi kamštelių dydžiai: Ø38, Ø48.

Vielos laikikliai

Žalia įtempimo viela

Cinkuota įtempimo viela

Vielos tinklo tvirtinimo skobos

Kasetinės replės

Naudojami įtempimo vielai palaikyti ant stulpo.
Parduodami kartu su savisriegiu. Galimos spalvos – žalia arba pilka.

Cinkuota viela padengta žalios spalvos plastizoliu. Diametras – 2.6 mm.

Cinkuota įtempimo viela. Diametras – 3.0 mm, 4.0 mm.

Vielos tinklo tvirtinimo skobos parduodamos karštai cinkuotos arba žaliai dažytos.

Replės skirtos skobų užspaudimui, vielos tinklą tvirtinant prie įtempimo vielos.

Tinklinės tvoros yra vienas populiariausių pasirinkimų, nes tai praktiškas ir universalus sprendimas. Jų panaudojimo galimybių yra išties daug (juk aptverti galima tiek mažą, tiek didesnę teritoriją). Be to, tai ilgai tarnausiantis gaminys, mat speciali cinkavimo technologija garantuoja jų kokybę ir ilgai išliekančias savybes.

Tinklinės tvoros yra tinkamos aptverti bet kokio ploto teritorijas, galima rinktis tiek suvirintus, tiek pintus gaminius, todėl kiekvienas klientas atras tai, kas jam geriausiai tinka. Daugelis klaidingai mano, jog tinklinės tvoros atrodo neestetiškai, tačiau yra gausybė pavyzdžių, kuomet jos dailiai įrengiamos ir greta gyvenamųjų namų, apsodinamos augalais ar puošiamos kitokiomis instaliacijomis. Žinoma, kad ir kokią tvorą rinktumėtės, pirmiausia derėtų atsižvelgti į vietovės specifiką ir tikslą, dėl kurio nuspręsta aptverti teritoriją. Šį uždavinį atlikti geriausiai Jums padės patyrę šios srities specialistai. Uždaroji akcinė bendrovė „Tvorų tiekimas” meistrai visada pasiruošę konsultuoti, patarti ir padėti išsirinkti gaminį, kuris atitiks ne tik Jūsų poreikius, bet ir visus keliamus reikalavimus, būtinus, kad tvora sklandžiai funkcionuotų.

Be abejonės, vien tvoros negana. Kad būtų galima ją montuoti, būtini ir kiti elementai – tai tvoros montavimo stulpai, plastikiniai jų kamšteliai bei reikiamas kiekis vielos laikiklių (kartais gali prireikti ir atramų). Kad sumontuota tvora ilgai ir be trikdžių funkcionuotų – svarbu atsakingai ir kokybiškai atlikti darbai. Jums pageidaujant, tai įgyvendinti gali mūsų įmonėje dirbantys specialistai. Per ne vienerius darbo metus sukaupta patirtis suteikia galimybę užtikrinti, kad pasiekti rezultatai bei kainos ir kokybės santykis džiugins kiekvieną klientą.

Iš mūsų siūlomų gaminių visada galite rinktis skirtingo aukščio bei pločio prekes. Taip pat pas mus rasite ir visas kitas tvoras montuoti reikalingas medžiagas, todėl šis procesas Jums nekels jokių papildomų sunkumų, nes reikalingą įrangą rasti vienoje vietoje yra kur kas patogiau, nei ieškoti keliose skirtingose, o kai ir montavimu pasirūpinta už tave – lieka vien mėgautis nauju statiniu kieme ir paįvairintu eksterjeru.