Segmentinės tvoros

Segmentinę tvorą dabar labai dažnai galima pamatyti bet kuriame Lietuvos mieste. Šio tipo tvora nepasižymi meniškumu, kuriuo pasižymi kaltinė tvora, tačiau ji turi ir savų privalumų:

Segmentine tvora aptvertos teritorijos gana elegantiškai atrodo. Tiek tinklinė tvora, tiek segmentinė tvora tinka tiems, kurie nori, jog jų teritorija matytųsi, kuriems patinka, kad kiemas, sodas būtų šviesus ir tvora neužstotų saulės.
Segmentinę tvorą rekomenduojame norintiems tverti parkus, sporto aikštynus, vaikų darželius, žaidimų aikšteles, mokyklas, ligonines, verslo centrus, automobilių stovėjimo aikšteles.

Segmentinės tvoros tveriamos iš vienodų segmentų (panelių). Segmentai suvirinti iš atskirų metalinių strypų. Segmentai pritvirtinami prie stulpų apkabomis. Stulpai betonuojami į gruntą. Kad stulpai nerūdytų, ant jų viršaus užmaunami kamšteliai, kurie saugo stulpus nuo sniego ir lietaus.
Išsirinkę segmentinę tvorą Jūs neapsiriksite – ši tvora nekels Jums jokių rūpesčių, nes segmentai ir stulpai yra cinkuoti karštuoju būdu, o po to nudažyti. Tokiu būdu apdoroti segmentai nerūdija.
Mūsų pagamintą kokybišką segmentinę tvorą bei atraminius stulpus gali Jums pristatyti ir sumontuoti mūsų tvorų montavimo specialistai bet kuriame Lietuvos mieste ar kaime.

Tvirtinimo elementai

Segmentinės tvoros gali būti tvirtinamos prie stulpų šiais būdais:

Metalinė apkaba komplektuojama kartu su varžtais ir poveržlėmis. Apkabos parduodamos tik cinkuotos arba cinkuotos ir padengtos norima spalva. Naujiena! Siūlome varžtus, padengtus tokios pat spalvos plastizoliu kaip ir Jūsų tvora.
Nailoninis kaladukas komplektuojamas kartu su savisriegiu. Siūlomos kaladuko spalvos – žalia, ruda, pilka arba juoda.
Lenkti varžtai gali būti su specialia veržle, kurios viena dalis nulūžta. Taip tvora apsaugoma nuo galimų vagystės atvejų.
Tvirtinant tvoros segmentus su lenktais varžtais, yra naudojamos segmentų tarpusavio sujungimo skobos.

Papildoma informacija apie segmentines tvoras

Šiais laikais yra rūpinamasi visomis įmanomomis apsaugos priemonėmis, todėl tvora yra ne mažiau svarbi už bet kurį kitą apsaugos elementą. Kiekvienas aptveriamas sklypas su jame esančiais statiniais reikalauja skirtingos priežiūros ir apsaugos, todėl renkantis tvorą yra labai svarbu žinoti, kokios paskirties tvora jums yra reikalinga. Jeigu norite pigiai ir paprastai apibrėžti savo privačias valdas – segmentinės tvoros kaip tik jums! Jūs ne tik sutaupysite nemažas pinigų sumas, tačiau ir džiaugsitės išvaizdžia ir paprastumu žavinčią tvora, kuri tobulai prisiderins ne tik prie pastatų fono, tačiau ir prie natūralių gamtos vaizdų.

Patikima ir efektyvu

Tokio tipo tvoras pagrinde sudaro tvoros segmentai, tvirtinimo stulpai bei norimi sutvirtinimo elementai. Atsižvelgiant į būsimos tvoros aukštį yra parenkami tinkami tvoros segmentai (galite pasirinkti jų spalvą bei pačios vielos storį) ir nudažomi jūsų pasirinkta spalva. Tokios segmentinės tvoros stebina savo ilgaamžiškumu ir atsparumu korozijai, kadangi viela yra padengiama cinku ir šitaip apsaugoma nuo pašalinių veiksnių, todėl tokia tvora šeimininkus džiugina tvarkinga ir nekintančia išvaizda.

Puikus vizualinis sprendimas

Nerimaujantiems dėl būsimos tvoros įtakos aptveriamai teritorijai segmentinės tvoros patiks tuo, kad jos bus vos pastebimos. Tvoros segmentai sukuria optiškai „lengvą“ tvoros išvaizdą, todėl jums neverta jaudintis dėl „per sunkios“ tvoros  efekto. Natūralios spalvos puikiai prisiderina prie bet kokios aplinkos, todėl šis variantas puikiausiai pritaikomas ir asmeninės erdvės, ir viešų įstaigų aptvėrimui. Iš pažiūros atrodanti paprasta tvora yra puiki priemonė padidinti norimo ploto apsaugą, kadangi pati tvoros struktūra apsunkina bet kokį bandymą perlipti per ją.

Tinkama didelėms erdvėms

Norintys šiek tiek sutaupyti aptveriant itin didelius plotus nenusivils tuo, ką jiems siūlo segmentinės tvoros. Patraukli kaina, lengvas montavimas ir nereikalinga papildoma priežiūra – tai pagrindiniai dalykai, kurie atveria akis visiems, norintiems paprastos, tačiau neprastos apsaugos. Siekdami visiško patogumo ir efektingumo galite pasirinkti komplektaciją kartu su vartais ar varteliais, kurie taip pat būtų priderinti tiek spalva, tiek norimu veikimo mechanizmu.