Metalinės/skardinės tvoros

Metalinės tvoros iš vertikalių strypų

Bet kokią teritoriją reikia aptverti, jei norime ją apsaugoti, bet labai norisi, kad tvora būtų ir patraukli, ir kaina būtų prieinama. Mūsų įmonė primygtinai siūlo įsirengti metalinių vertikalių strypų tvorą, nes medinė – per daug primityvi ir reikalauja daug priežiūros, o metalinė tvora yra elegantiška ir stilinga. Griežta klasikinio stiliaus lygi tvora atrodo gražiai ir gali būti iki 2,5 metrų aukščio.

Ir tvoros karkasas, ir strypai yra padengti cinku, nudažyti dažais ir RAL paletės, todėl gaminiai tarnauja kelis dešimtmečius ir nepraranda savo pirminės išvaizdos. Vertikalių strypų tvora nebrangi. Tvoros strypai neužstoja saulės spindulių. Šią tvorą mūsų įmonės montuotojų brigada sumontuos jums per trumpą laiką ir kokybiškai.

Aukštis mmPlotis mm
10002000
12002000
14002000
15002000
16002000
18002000
20002000

Standartiniai vartelių matmenys

Galimi 20×30 mm profilio arba  kitokių matmenų strypai.
Plieninių stulpų standartiniai matmenys  – 60×40 mm. Galimi ir kiti matmenys.
Tvora gali būti padengta poliesterio danga (miltelinis dažymas) iš RAL spalvų paletės.
Tvora gali būti pagaminta pagal kliento pateiktus brėžinius, arba nuotraukas.
Klientui pageidaujant, gaminame ir kitokių matmenų vertikalių strypų tvoras.

Skardinės tvoros

Skardinių tvoralenčių tvora labiausia reikalinga tiems, kurie nori turėti daugiau privatumo, apsaugoti savo teritoriją nuo smalsių ar grėsmę keliančių žmonių. Skardinių tvoralenčių tvora pagaminta iš aukštos kokybės cinkuotų lankstytų plieno skydų. Tvoros skydus mūsų tvorų montavimo specialistai gali sumontuoti horizontaliai arba, Jums pageidaujant, vertikaliai. Tvoros skydai konstruojami taip, kad iš vidaus išorinė aplinka matoma gerai, o iš išorės – vidaus aplinka nesimato. Ši tvora nereikalauja kažkokios ypatingos priežiūros, nes tvoros skydai yra cinkuoti, todėl yra atsparūs bet kokioms oro sąlygoms. Tvoros spalvą Jūs galite pasirinkti patys iš RAL spalvų paletės. Metalinių tvoralenčių tvorą mes parduodame jau surinktą į skydus.

Mūsų įmonė garantuoja pirkėjams ne tik tvoros pristatymą, bet ir jos pastatymą per gana trumpą laiką. Patikėdami tvoralenčių tvoros montavimą mūsų montavimo specialistams, Jūs ne tik išvengsite atsakomybės, bet ir gausite kokybišką rezultatą.

Tvora pagaminta iš lankstytų plieno profilių. Tvora gali būti padengta norimos spalvos poliesterine danga iš RAL paletės. Stulpai pagaminti iš 80×40 mm profilinio plieno, sienelė – 2.50 mm. Tvora parduodama surinkta į skydus. Šis gaminys skirtas žmonėms, norintiems turėti nereikalaujančią priežiūros bei saugančią Jūsų privatumą tvorą.

Papildoma informacija apie metalines tvoras ir skardines tvoras

Kuriant jaukią namų aplinką vertėtų atsižvelgti ne tik į tvoros išvaizdą, spalvą ar aukštį, tačiau ir  į atliekamą funkciją. Vieniems tvora yra tiesiog elementari  kiemo puošmena, kuria galima nuolatos rūpintis, pvz.: gyvatvorė. Kitiems tvora – saugumo garantas, neleidžiantis jokiam pašaliniam žmogui ar gyvūnui įsibrauti į jų asmeninę erdvę. Tad labai dažnai naujakuriams kyla klausimas „Ką pasirinkti?“. Jeigu norite ramybės ir privatumo – metalinės tvoros bei skardinės tvoros kaip tik jums!

 

Būtent šio tipo tvoros pasižymi tvirtumu ir gera apsauga ne tik nuo žvilgsnių, tačiau ir nuo bet kokių kitokių pašalinių veiksnių. Metalinės tvoros garsėja savo tvirtumu, todėl kad ir koks stiprus smūgis ją paveiktų – ji stovės kaip ir stovėjusi, o skardinės tvoros gali pasigirti savo uždarumu, kuris apsaugos jūsų privatų gyvenimą nuo bet kokio landaus kaimyno žvilgsnio.

Metalinės tvoros gali skambėti itin šaltai ir šiurkščiai, tačiau pažvelgus į jas šiais laikais taip tikrai nepasakytumėte. Ploni strypai, pasižymintys tvirtumu, gali papildyti jūsų griežtų namų atmosferą savo smailiomis viršūnėmis arba atvirkščiai – suteikti ekstravagantišką „prieskonį“, kuris paprastą namą apgaubs ištaigingu įvaizdžiu. Įvairiausi dekoratyviniai elementai ir kalvystės intarpai – tai galimybė kiekvienam šeimininkui susikurti tobulą namus juosiančią tvorą.

Norintiems paprastos, tačiau neprastos išvaizdos tvoros puikiausiai tiks skardinės tvoros, kurios užtikrina maksimalų privatumą ir uždarumą nuo visų kaimynų. Lengvas montavimas, plati spalvų paletė, ilgaamžiškumas – tai viskas, ko reikia norint turėti saugią ir patikimą tvorą, tarnausiančią namų šeimininkams ne vienerius metus.

Ir metalinės tvoros, ir skardinės tvoros yra itin populiarios ne tik dėl savo tvirtumo, tačiau ir dėl ilgaamžiškumo. Metalinės tvoros priežiūra yra labai panaši į skardinės tvoros, tačiau ją kas tam tikrą laiko tarpą reikia perdažyti ir padengti antikorozine medžiaga, apsaugančią jūsų tvorą nuo nepageidaujamų pažeidimų. Tvirtai betoniniame pamate įtaisyta tvora apsaugos jūsų namus nuo viso likusio pasaulio ir leis jums džiaugtis tik savo artimųjų draugija!