INFORMACIJA TELEFONU
Vilniaus filialas: 8 (683) 52050
Šiaulių filialas: 8 (683) 55695

Privatumo politika

Bendrosios taisyklės
UAB „Tvorų tiekimas“, užsiimanti tvorų gamyba ir prekyba bei teikianti tvorų montavimo paslaugas, informuoja apie kai kurių kliento asmens duomenų rinkimą, saugojimą ir tvarkymą. Klientas, įsigydamas UAB „Tvorų tiekimas“ siūlomas prekes ar paslaugas, patvirtina susipažinęs su šia Privatumo politika ir neturintis dėl jos pretenzijų. UAB „Tvorų tiekimas“ atliekamo kliento asmens duomenų rinkimo, saugojimo ir tvarkymo tikslai bei būdai nurodyti toliau.
Asmens duomenų tvarkymo principai
Kliento asmens duomenys gali būti renkami, saugomi ir tvarkomi laikantis šių principų:

  • renkami ir saugomi tik tie kliento asmens duomenys, kurie yra reikalingi kokybiškai suteikti paslaugas ar pasirūpinti sklandžia prekių gamyba ir jų pristatymu / atsiėmimu;
  • asmens duomenų saugojimo laikas yra adekvatus paslaugų teikimo ar prekių pardavimo terminui;
    kliento asmens duomenys tvarkomi nepažeidžiant jo teisių į privatumą;
  • asmens duomenys tretiesiems asmenims gali būti atskleidžiami tik išimtiniais atvejais (kai to reikalauja Lietuvos Respublikos įstatymai arba klientas nevykdo savo įsipareigojimų);

Kita informacija
UAB „Tvorų tiekimas“ pasilieka teisę savo internetinėje svetainėje tvorutiekimas.lt naudoti slapukus, tokiu būdu siekiant teikti aukštesnės kokybės paslaugas ir atpažinti svetainėje anksčiau jau apsilankiusius vartotojus, atlikti internetinės svetainės statistinę analizę. Taip pat pasilieka teisę bet kuriuo metu pakeisti šią Privatumo politiką, tačiau įsipareigoja apie tai informuoti klientą. Kilus klausimams dėl UAB „Tvorų tiekimas“ teikiamų paslaugų ar šios Privatumo politikos, prašome susisiekti internetinėje svetainėje tvorutiekimas.lt nurodytais kontaktais.

Tvorutiekimas.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su tvorutiekimas.lt slapukų politika.

Sutinku